थाइल्याण्डका स्वास्थ्य र शिक्षामन्त्रीसँग उपेन्द्र यादवकाे भेटघाट

2
9

नयाँ बुलन्द

थाइल्याण्ड : उपप्रधान तथा स्वास्थ्यमन्त्री उपेन्द्र यादवले थाइल्याण्डका स्वास्थ्यमन्त्री र शिक्षामन्त्रीसँग भेटघाट गरेका छन् । तीनदिने थाइल्याण्ड भ्रमणका क्रममा उनले थाल्याण्डका स्वास्थ्यमन्त्री पियसाकोल साकोल्सातयादन र शिक्षामन्त्री अदम काचिन्तोनसँग भेटघाट गरेका हुन् ।

भेटघाटको क्रममा दुई देशबीचको सम्बन्ध र सहकार्यका विषयमा कुराकानी भएको मन्त्री यादवका स्वकीय अधिकृत लाक्पा शेर्पाले बताए । थाइल्याण्डको स्वास्थ्य मन्त्रालयमा भएको भेटघाटमा यादवले नेपाल र थाइल्याण्डबीचको सम्बन्धमा राजा जनक, लुम्बिनी र भगवान गौतम बुद्धको प्रसंक निकालेका थिए । थाइल्याण्डा स्वास्थ्यमन्त्रीले भने नेपालको स्वास्थ्य क्षेत्रमा सहयोग गर्न आफूहरु तयार रहेको बताए ।

यसैगरी त्यहाँका शिक्षामन्त्रीले नेपालका रहेक विश्वविद्यालयलाई हरेक विषयमा सहयोग गर्न तयार रहेको बताए । बरु दुवै देशले संयुक्त सहकार्य कहिलेदेखि गर्ने हो चाडै मिति तोक्नुपर्ने उनले बताएका थिए । यादवले थाइल्याण्डको महिडोल विश्वविद्यालयका डीन तथा फेकल्टी मेम्बरहरुसँग छुट्टाछुट्टै भेटघाट गरेको यादवका स्वकीय अधिकृत शेर्पाले जानकारी दिए । यादव भोलि ११ गते नेपाल फर्कनेछन् ।

2 टिप्पणी

 1. Lee and Larry cһerished their sixth birthԁay party.
  Although they һad been twins, Mommy and Daԁdy always made sure they every had a paгticular time.
  And with their birthdays coming in December, Mommy and Daddy adɗitionally all the time made positive their birthdays had been particular
  even though Christmas was right around the сorner.
  The get together was ѕo enjoyable with a clown and cake and songs and wonderful
  pгesents from their assocіates ɑnd grandparents and uncle and aunts.

  It glidеd by so fast however before they knew it, everyone һad gone dwelling
  and it was time to wash up and prepare for bed.

एक उत्तर छोड्न

Please enter your comment!
Please enter your name here